Skip to content

Par uzņēmumu

Darba apģērbu ražošana

 SIA „ Austrumu Ekspresis ” Latvijas darba apģērbu, apavu un individuālās aizsardzības līdzekļu tirgū darbojas kopš 1997. gada.

  Izgatavojam augstas kvalitātes profesionālo apgērbu no Eiropā ražotiem aizsargaudumiem, atbilstoši pasūtītāja korporatīvajam stilam un individuālajām prasībām, ar firmas logotipu vai citām raksturojošām uzšuvēm.

  Mūsu rīcībā ir šūšanas cehs, kur profesionālas šuvējas un piegriezējas radīs Jums gan piemērotus darba kostīmus, halātus un kombinezonus, gan arī ekskluzīvas, vēja necaurlaidīgas virsjakas ar izņemamu vai pastāvīgu siltinājumu.

 Pēc Jūsu pasūtījuma varam izgatavot un izvietot uzņēmuma logotipu vai jebkura veida uzšuves un emblēmas uz jau gatavajiem izstrādājumiem (darba kostīmiem, jakām, cepurēm, polo un T-krekliem), kuri plašā sortimentā pieejami mūsu noliktavā. 

Vairumtirdzniecības noliktava

 Jūsu izvēlei piedāvājam darba apģērbus dažādām profesijām un dažādiem laika apstākļiem, tai skaitā ūdensnecaurlaidīgos, metinātāju, vienreiz lietojamos un atstarojošos apģērbus.

 Noliktavā ir vairāk nekā 30 veidu dažādu darba un aizsargapavu, vairāk nekā 50 veidu darba pirkstaiņu un cimdu, kā arī plašs klāsts dažādu individuālās aizsardzības līdzekļu (brilles, ķiveres, respiratori, maskas, filtri, austiņas utt.) dažādos cenu līmeņos.

 Piedāvājam dažādu Eiropas ražotāju izstrādājumus. Visa produkcija ir apgādāta ar CE sertifikātiem, un tās kvalitāte atbilst visām Eiropas standartu prasībām.

 Nodrošinām bezmaksas piegādi uzņēmumiem. Piedāvājam pievilcīgas cenas, elastīgu atlaižu sistēmu atkarībā no apjoma, individuālu pieeju.

 Ērta atrašanās vieta – Rīgā, Šampētera ielā 2, (NP Bizness centra teritorijā, iebraukšana no Aizputes ielas).

Mūsu klienti

BIOLAR logo
VZD logo
Reaton logo
Alfa osta logo
Rairu logo
VID logo
PV logo
Emimar logo
LR saeima logo
Latvijas tilti logo
Loksirs logo
LDZ logo